یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
خانه / دسته‌بندی نشده / گنج یاب Ddsl6 Fc
ردیاب-DDSL-6-FC

گنج یاب Ddsl6 Fc

گنج یاب Ddsl6 Fc

این بالاترین تکنولوژی برای محل های دور برد است ارائه موقعیت دقیق طلا، نقره، مس، برنز، سرب، آهن، الماس، قطعات طلا و دیگر فلزات و مواد معدنی است.
بهترین در کلاس خودشده است به طور خاص برای جستجوی فلزات گرانبها هست که به خاک سپرده شد و یا از دست داده مدتها پیش مدفون شده است.
DDSL6 FC گنج یاب
این دستگاه به جستجو برای گنجینه، قطعات طلا و بسیاری از اشیاء را فراهم می کند. این محصول با سیستم تصفیه پارازیت ویژه از فرکانس مجهز و قادر می سازد که جستجو برای طلا و نقره با عیار مختلف، که یک مزیت برای چویندگان گنج. دستگاه فراهم می کند که برای جستجوی دقیق منتشر می کند. این است که با واحد کنترل ریزپردازنده و نرم افزاری است که کنترل فرکانس را قادر می سازد مجهز شده است. اپراتور می تواند با دقت به جستجو برای انواع فلزات و یا مواد معدنی با استفاده از روش های مختلف برنامه نویسی، یعنی حفظ فرکانس خاص، کنترل فرکانس در طول عمل، و یا متناوب استفاده کنید. اپراتور می تواند سیگنال بازتابش این ادستگاه که توسط فرستنده با استفاده از الکترونیک تولید شده را دریافت میکند..

اپراتورهای مختلف می تواند سطوح مختلف از حساسیت به دست آورند.
به عنوان مثال: اگر یک اپراتور می تواند با این دستگاه 1 کیلوگرم طلا تا 3 کیلومتر پیش را پیدا کند، اپراتور دیگری می تواند یک شی تا 2 کیلومتر پیش رو برسد.: اگر اپراتور اول قرار دارد 1 کیلوگرم طلا در 30 متر عمق، اپراتور دوم، داشتن تجربه کمتر، باید همان مقدار طلا در 20 متر عمق واقع شده است. با توجه به عملیات دقیق و قدرت محصول، آن را یک فرصت برای مردم بدون تجربه با دستگاه های دوربرد برای کار با آن فراهم می کند..
DDSL6 در نقاط مختلف جهان توسط افراد مختلف تست شده، در عرصه های مختلف، و با توجه به سخت افزار و نرم افزار تجهیزات دستگاه را از آن تا به نتایج مثبت نشان داده شده است..
این محصول برای حرفه ای ها و شرکت های استخراج معدن نیز مورد استفاده است.
کیت شامل:
– فرستنده با حذف.
– میله های Dowsing با گیرنده.
– شارژر باتری.
– باتری.
-اتصال کابل.
– دستورالعمل های دقیق برای استفاده.

اندازه حمل و نقل قطعات الکترونیک:
اندازه گیری: 34 х 32 х 16 سانتی متر
وزن: 3،2 کیلوگرم

اندازه حمل و نقل قطعات لوازم جانبی:
اندازه گیری: 47 х 37 х 17 سانتی متر
وزن: 10،4 کیلوگرم

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *