یکشنبه , ۲۵ آذر ۱۳۹۷
خانه / محصولات / فلزیاب بایونیک 01 Bionic
BIONIC-0 1-METAL-DETECTOR

فلزیاب بایونیک 01 Bionic

فلزیاب بایونیک 01 BionicReviewed by 20felezyab on Feb 19Rating: 5.0

با سلام , در اینجا میخوام فلزیاب بایونیک 01 Bionic رو معرفی کنم که یکی از بهترین فلزیابهای موجود در بازار است که با داشتن کارکرد ساده و عملکرد فوق العاده بالا برای یافتن فلزات و دفینه ها میتواند پاسخگوی خوبی برای نیازهای اپراتور باشد . این فلزیاب دارای حجم کم است و برخلاف اندازه کوچک آن میتواند کارکردی فوق العاده داشته باشد و با آن به اهداف بزرگ دست یافت و از سری تولیدات شرکت او کا ام OKM آلمان است که همیشه تولیدات خوبی در این زمینه به بازار ارائه داده است .

bionic01_

فلزیاب بایونیک 01 Bionic

این فلزیاب حرفه ای برای یافتن انواع فلزات گرانبها , دفینه ها , انگشتر , جواهرات , سکه ها و … کاملا مناسب است و در این زمینه بهینه ترین کارکرد را دارد . از این فلزیاب مدل دیگری نیز تولید شده است به نام Bionic x4 که مدل نامبرده شده هم دارای ویژگی های منحصر بفرد خود است . این دستگاه دارای دو سیستم کاربری جداگانه است تا شما بتوانید کارکرد بهینه تری از آن داشته باشید که این دو مدل عبارتند از :

  •  سیستم یونی Ionic .
  • سیستم بیونیک Bionic .

در سیستم ردیابی یونی تشعشع یون های مواد ساخته شده از طلا ردیابی میشود و در این سیستم , دستگاه خروجی یون های طلای دفن شده را اندازه گیری میکند و این نوع سیستم فقط برای یافتن طلاها و فلزاتی مورد استفاده قرار میگیرد که مدت زمان زیادی در زیر خاک دفن شده باشند . و در سیستم بیونیک علاوه بر استفاده از توانایی های خود دستگاه از انرژی بدن اپراتور استفاده میشود و بصورت حساس تر از قبل شروع به کاوش میکند و در این سیستم هم طلا های قدیمی با مدت دفن بالا و هم طلاهایی با مدت زمان دفن کم کشف میشوند و همچنین این نوع سیستم توانایی کشف هر اندازه و هر نوع طلا و فلزی در اعماق زیاد را دارد . استفاده از ردیاب بایونیک بسیار ساده است بطوریکه نیازمند آموزش خاصی نیست و طی چند بار استفاده میتوان کاملا به کارکرد دستگاه مسلط شد و پردازنده ای که در ساختار آن بکار رفته است بسیار قوی است بطوریکه میتواند هر نوع تغییری را دریون ها و زمین حس کند و آن را به اطلاع اپراتور برساند . از ردیاب Bionic 01 میتوان در هر محیط و منطقه ای اعم از زمین های خاکی , شنی , ماسه ای , سنگلاخی , بیابانی و … استفاده کرد و حتی در بدترین شرایط آب و هوایی و اقلیمی و حتی در زیر آب نیز قابلیت استفاده از آن وجود دارد .

بایونیک

برای استفاده از گنجیاب Bionic 01  شرکت سازنده آنرا مجهز به سیستم جهت یاب لیزری کرده تا بتوان در شب نیز به ردیابی و کاوش برای فلزات پرداخت و صفحه نمایش آن بسیار با کیفیت و واضح است تا بتوان آنرا در شب ها نیز به راحتی مشاهده کرد و همچنین باتری قدرتمند آن توانایی این رادارد تا 16 ساعت بطور متوالی کارکند و شارژر آن بسیار قوی است که میتواند باتری را در مدت زمان کم شارژ کند . بخاطر حجم کم آن میتوان آنرا در هر جایی استفاده کرد بدون اینکه توجه کسی به کار شما جلب شود و مزیت دیگر آن همیشه آماده بودن برای کاوش است و نیازی نیست که شما وقت زیادی برای سرهم کردن دستگاه انجام بدید . وزن آن حدود 1.58 کیلوگرم است و بواسطه کیف حمل ضد آب این دستگاه میتوان با خیال آسوده آنرا به هرجایی حمل کرد و از آن استفاده کرد . دارای دو سال گارانتی از سوی خود شرکت است .

about BIONIC 01 metal detector

The gold long range detector can also be used for research of gold nuggets in riverbeds and near the coast. The gold detector can also locate successfully gold in the mountains, in forests, jungles and deserts. The gold finder Bionic 01 works not only in dry ground, it is also suitable for humid earthes , wet soils  and can be used after rainy days without any difficulties .

منبع : 20فلزیاب وب سایت ارائه و معرفی انواع ردیاب و طلایاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *