خانه / وبلاگ سایت / شرکت الکتروسکوپس electroscopes
42

شرکت الکتروسکوپس electroscopes

شرکت الکتروسکوپس electroscopesReviewed by 20felezyab on Mar 7Rating: 5.0

با سلام , در این بخش میخوام اطلاعاتی رو درباره شرکت الکتروسکوپس electroscopes ارائه بدم که یکی از بهترین برند ها و شرکت های تولید کننده انواع فلزیاب و ردیاب است که با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته و امکانات متعدد به یکی از بهترین شرکت های موجود در بازار تبدیل شده است . تولیدات شرکت الکتروسکوپس همواره مورد توجه افراد و اپراتور های زیادی قرار گرفته است که با توجه به کیفیت این محصولات به مشتری های دائمی این شرکت تبدیل شده اند و با استفاده از این محصولات به موفقیت های بزرگ رسیده اند . شرکت electroscopes از سال 1984 تاسیس شده است و از این سال به تولید محصولات بی نظیر و فوق العاده ای پرداخته است که در ادامه به این محصولات و ویژگی هر کدام اشاره میکنیم .

شرکت الکتروسکوپس electroscopes

همانطور که گفته شد این شرکت فعالیت خود را در زمینه ی ساخت فلزیاب از سال 1984 آغاز کرد و از آن زمان تا حالا به ساخت دستگاههایی دست زده است که در نوع خود منحصر بفرد و دارای ویژگی های برتری است که آنرا از سایر محصولات موجود در بازار متمایز کرده است . تکنولوژی پیشرفته بکار رفته در ساخت این محصولات به حدی پیشرفته است که از این محصولات میتوان برای یافتن انواع دفینه ها , گنجینه ها , جواهرات و … پرداخت و به اهداف بزرگ دست پیدا کرد . کمپانی الکتروسکوپس در زمینه تولید فلزیاب های امنیتی , تفریحی , صنعتی  تحقیقاتی و … فعالیت دارد و حاصل این فعالیت ها تولید دستگاههای بی نظیری است که امروزه در اختیار استفاده کنندگان گرامی است . صاحبان واپراتور های نسبتا شناخته شده این شرکت با تهیه دو کتاب و بیش از 250 مقاله به یکی از بهترین شرکت ها تبدیل شده است که علاوه بر ارائه و مونتاژ فلزیاب به افزایش اطلاع رسانی مشتریان نیز می پردازد . تولیدات این شرکت امروزه به کشور های زیادی ارسال میشود تا همه از این محصولات بی نظیر استفاده کنند و به موفقیت برسند .

از محصولات این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با هر یک از محصولات بر روی آن کلیک کنید تا از تمامی مزیت ها و ویژگی های هر محصول مطلع شوید و همچنین میتوانید به بخش آموزش محصولات فلزیاب و ویدیو فلزیاب ها مراجعه کنید .

about ELECTROSCOPES company

METAL DETECTOR DISTRIBUTORS has been a full-time, full-service, professionally staffed, dealership since 1984 and involved in treasure hunting in the US and abroad since 1971. The owners and operators are rather well-known in the industry and widely published authors with two books and over 250 articles to their credit in the field of treasure hunting, archaeology and metal detecting in many of the leading treasure related publications.

منبع : 20فلزیاب منبع معتبر ارائه و معرفی انواع ردیاب و گنجیاب

 

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *