خانه / محصولات / ردیاب TREASURE NAVIGATOR
TREASURE-NAVIGATOR-METAL-DETECTOR

ردیاب TREASURE NAVIGATOR

ردیاب TREASURE NAVIGATORReviewed by 20felezyab on Feb 18Rating: 5.0

با سلام , در اینجا میخوام ردیاب TREASURE NAVIGATOR رو معرفی کنم که بدون شک یکی از بهترین و پیشرفته ترین ردیاب های موجود در بازار است که با داشتن قابلیت های چند دستگاه در قالب یک ردیاب همواره مورد توجه اکثر افراد و اپراتور های حرفه ای بوده است که با آن به موفقیت های بزرگ دست یافته اند . این ردیاب توسط شرکت فیتز جرالد یا تریجر ناو ساخته شده که این محصول را به عنوان بهترین ردیاب ساخته شده خود میداند که حاصل سالها تحقیق و جستوجوی مهندسان این شرکت است .

treasure navigator metal

ردیابTREASURE NAVIGATOR

این ردیاب فوق حرفه ای با داشتن عمق کاوش 70 متری و شعاع جستو جوی 5 کیلومتری میتواند تمامی فلزات گرانبها از قبیل طلا و نقره , دفینه ها , جواهرات و الماس را تا عمق و شعاع مشخص شده نمایان سازد و به راحتی میتواند فلزاتی مانند طلا را تشخیص دهد که آیا دست ساز هستند یا بصورت رگه های معدنی و در سنگها وجود دارد . فلزاتی مانند طلا در اثر وجود طولانی مدت در داخل خاک , خاک را آلوده میکنند و این آلودگی تا مدت ها پس از برداشته شدن طلا وجود خواهد داشت و این باعث میشود تا اکثر ردیاب ها به اشتباه بیافتند و در مکان هایی که قبلا حفاری شده اند و فلز را خارج کرده اند , وجود فلز را نشان دهند که این نقطه ضعف در ردیاب تریژر ناویگیتور بر طرف شده است و شما میتوانید به عنوان یک فلزیاب قابل اطمینان از آن استفاده کنید و به این ترتیب اهداف واقعی را از اهداف کاذب و دروغین تشخیص دهید . کارکردن با این دستگاه بسیار ساده است و هر کسی میتواند با آن کار کند و صفحه کنترل این امکان را به اپراتور میدهد تا بدون دردسر فلزیاب TREASURE NAVIGATOR را در مدت زمان کم تنظیم کند و دستگاه برای کاوش آماده شود . شما با استفاده از فلزیاب تریژر ناویگیتور میتوانید کاوش برای نوع فلز و هدف را تنظیم کنید و برای دستگاه تعریف کنید که دنبال چه هدفی بگردد . این دستگاه فلزیاب بسیار با دوام بوده و کیف حمل کننده آن ضد آب و  ضدضربه است تا بتوانید آنرا با خیال راحت به هر سو و مکانی حمل کنید و در شرایط سخت میتوانید از هر باتری 12 ولتی ای استفاده کنید زیرا دستگاه این قابلیت را دارد تا آمپر آنرا بطور خودکار تنظیم نماید و این یک مزیت بسیار عالی برای هنگام خالی شدن باتری دستگاه است .

Features TREASURE NAVIGATOR metal detector

The front panel of the Navigator includes a full numeric key pad which makes it quick and easy to select a mode and enter or edit all parameters pertinent to your selection. In addition a rotary knob allows a quick adjustment of any numeric value. The front panel also includes several special function switches specifically designed for testing and evaluating treasure locations .

منبع : 20فلزیاب وب سایت ارائه دهنده و فروش انواع طلایاب و دستگاه گنجیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *