خانه / محصولات / محصولات شرکت tfr rods / ردیاب خوراکی تی اف آر
dsadsadsadsa

ردیاب خوراکی تی اف آر

ردیاب خوراکی تی اف آر را میتوان برای یافتن طلا و نقره مورد استفاده قرار داد.ردیاب تی اف آر با تولید سیگنال بهینه متناسب با نوع فلز به شناسایی فلز مورد نظر و حذف فلزات ناخواسته کمک میکند.هر فلزی دارای فرکانس خاص خود است که با تولید آن به مسیر دهی مناسب و جدا سازی آن از سایر فلزات کمک میکند.

ردیاب تی اف آر در مدل های مختلفی طراحی و ساخته شده است.این ردیاب ساخت آمریکاست و از کیفیت بالایی در مقایسه با ردیابهای هم گروه برخوردار است.به دلیل ترکیبی از آنتن و مدار الکترونیکی از تفکیک بهتری به نسبت سایر ردیابها برخوردار است.ردیاب تی آف آر 4 آخرین و بهترین ورژن این ردیاب است.

ردیاب خوراکی تی اف آر :

  • ردیاب خوراکی تی اف آر قدرت حذف سنگهای آهنی و فلزات ریز و سطحی را داراست.
  • دارای گیرنده و فرستنده است.
  • دارای برد و شعاع عالی برای طلا و نقره است.
  • دارای عمق بسیار خوب است حتی برای فلزات ریز یا قطعات ریز طلا و نقره.
  • ردیاب خوراکی تی اف آر دارای تفکیک بسیار خوبی برای جدا سازی فلزات است.
  • دارای قیمت مناسب.
  • تهیه شده از بهترین مواد با رسانایی بالا.
  • عدم حساسیت نسبت به فلزات سطحی و آلودگی های سطحی.

ردیاب تی اف آر ردیابی تخصصی برای ردیابی فلزاتی مانند طلا و نقره از فاصله دور است.این ردیاب میتواند حتی میزان کمی از طلا و نقره را به آسانی از مسافتهای دور هم تشخیص بدهد.به دلیل داشتن منبعی برای تولید سیگنال میتواند اهداف را به صورت دقیق شناسایی نماید و تاثیر عوامل محیطی و مواد معدنی را به حداقل برساند.استفاه از ردیابهای آنتنی به دلیل وجود فلزات دیگر در زمین میتواند توام با خطای زیاد باشد.

 

ردیاب یکی از مهمترین ابزارهای گنجیابی است.

استفاده از ردیاب باعث کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کار و صرفه جویی در زمان میشود.میتوان زمین های وسیع و گسترده را در کمترین فاصله زمانی مورد بررسی قرار داد.و از وجود احتمالی فلز مورد نظر اطمینان حاصل نمود.افزایش و یا کاهش طول آنتن باعث افزایش یا کاهش میزان برد آنتن میشود.آنتن هر اندازه از نظر طولی بیشتر باشد بهمان اندازه شعاع بیشتری را پوشش میدهد .و هر اندازه طول آنتن کمتر باشد به همان اندازه برد یا شعاع کاهش می یابد.

دارای دو سال گارانتی و خدمات بعد از فروش است.

آموزش کامل و رایگان.

تست و تحویل

پشتیبانی و ارایه مشاوره.

تضمین اصالت و سلامت.

باکس دانلود

2 دیدگاه

  1. Keflex Similar Medications generic levitra online Zithromax Dry Eye

  2. Best Lisinopril No Prescription Canada cheap cialis online Amoxicillin Drowsy Pharmacie En Ligne Levitra Clomid Contre Indications

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *