خانه / آموزش محصولات فلزیاب / آموزش فارسی فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR
MOTHER-LOAD-LOCATOR-METAL--DETECTOR

آموزش فارسی فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR

آموزش فارسی فلزیاب MOTHER LOAD LOCATORReviewed by 20felezyab on Feb 21Rating: 5.0

در اینجا میخوام توضیحاتی در رابطه با فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR ارائه بدم که با داشتن تکنولوژی ها و امکانات زیاد و پیشرفته و در عین حال ساده بودن میتواند کمک زیادی به استفاده کننده ها در زمینه یافتن اهداف کند و این ویژگی ها و سایر مشخصات منحصر بفرد باعث شده تا این فلزیاب حرفه ای به یکی از کاراترین و محبوب ترین فلزیابها شناخته شود . این محصول از تولیدات شرکت فیتزجرالد یا تریجر ناو است که همواره محصولات با کیفیتی به بازار ارائه داده و همیشه فلزیاب های تولیدی این شرکت در میان رقبا حرفی برای گفتن داشته اند .

دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR

ابتدا به بررسی برخی از ویژگی های این ردیاب حرفه ای می پردازم , فلزیاب ماددر لود لوکیتور با داشتن عمق کاوش 40 متری و شعاع زنی بالا و همچنین توانایی کشف تونل ها و حفرات میتواند فلزات گرانبها , جواهرات و … را تا عمق های زیاد کشف کند و بخاطر دقت زیاد میتواند فلزات را در هر اندازه ای کشف کند و آنرا برای اپراتور نمایان سازد و این فلزیاب تقریبا 1100 متر مربع را پوشش میدهد که این ویژگی آنرا از سایرین متمایز کرده است. نحوه کارکرد و سیستم پایه آن به نحوی است که سیگنالی با فرکانس پایین را به درون زمین میفرستد و این موج در صورت برخورد با اهداف سیگنال برگشتی را دریافت میکند و از یک پروب به دیگری منتقل میکند و طی انجام این فرایند ها لامپ دستگاه روشن میشود و لازم به ذکر است که در این دستگاه از تکنولوژی شبیه حامل استفاده شده است . برای کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با این فلزیاب به بخش محصولات >> فلزیاب MOTHER LOAD LOCATOR مراجعه فرمایید .

با تهیه دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب ماددر لود لوکیتور میتوانید کاملا به کارکرد و سایر قسمت های دستگاه تسلط کامل داشته باشید و از این دستگاه استفاده بهینه تری داشته باشید تا به موفقیت های بزرگتر دست پیدا کنید . این دفترچه در کمال سادگی و روانی ترجمه شده است تا شما عزیزان بتوانید با یک بار مطالعه آن به تمامی دستورالعمل های ان آشنا شوید و از این دستورالعمل ها در هنگام کاوش استفاده کنید . با در دست داشتن این دفترچه و مطالعه آن میتوانید تفاوت بین یک کاوش متوسط را با یک کاوش حرفه ای تشخیص دهید . توجه داشته باشید این دفترچه به عزیزانی که از شرکت 20felezyab خرید میکنند بصورت رایگان همراه با دو سال گارانتی محصول ارائه میشود .

 

قیمت این محصول : دعای خیر و آرزوی شفای مریزان با ذکر یک صلوات

01

منبع : 20فلزیاب منبع ارائه و معرفی انواع ردیاب و گنجیاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *