جمعه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
خانه / آموزش محصولات فلزیاب / آموزش فارسی فلزیاب lorenz deep max x3
deep-max-x3-metal-detector

آموزش فارسی فلزیاب lorenz deep max x3

آموزش فارسی فلزیاب lorenz deep max x3Reviewed by 20felezyab on Feb 23Rating: 5.0

فلزیاب lorenz deep max x3 یکی از پیشرفته ترین و بهترین فلزیاب های موجود در بازار است که میتواند برای انواع کاوش فلزات گرانبها , جواهرات , دفینه ها و … مناسب باشد . با تولید این فلزیاب و معرفی تکنولوژی ها و ویژگی های موجود در آن تحولی در زمینه فلزیاب های پالسی بوجود آمده که آنرا به یکی از محبوب ترین و بهترین ها تبدیل ها کرده است و این محصول در دسته بندی محصولات حساس و با دوام شرکت لورنز آلمان lorenz قرار میگیرد .

آموزش فارسی فلزیاب lorenz deep max x3

فلزیاب لورنز دیپ مکس ایکس 3 یکی از جدید ترین پیشرفت ها در زمینه ساخت فلزیاب های پالس جی جی اس می باشد که حاصل سالها تحقیق و جستو جو می باشد و میتوان برای یافتن اهداف از آن به عنوان یک دستگاه قابل اعتماد با دقت بالا استفاده کرد . سیستم پالس جی جی اس مناسب برای انجام کاوش در اعماق است و در این فلزیاب بکار برده شده تا بتوان تا اعماق زیادی به کاوش پرداخت و همه اهداف را کشف کرد و کارکرد این دستگاه در مناطق و زمین هایی با ویژگی کوهستانی بودن , بیابانی بودن , شوره زار ها و … هیچ تغییری نمیکند و در هر شرایطی کاوشی دقیق انجام میدهد . برای افزایش دقت و عمق کاوش میتوان از کویل های کوچک و بزرگ همراه دستگاه استفاده کرد که کویل های بزرگ برای یافتن اجسام بزرگ در عمق های بالا و کویل های کوچک برای کاوش سطحی فلزات کوچک مورد استفاده قرار میگیرد . این طلایاب قابلیت این را دارد که فرکانس های منتشر شده را بسته به نوع زمین و جنس آن تغییر دهد تا کاوشی بدون عیب و نقص صورت بگیرد و اطلاعات هدف اسکن شده توسط صفحه نمایشگر LCD آن برای اپراتور نمایان میشود و همچنین میتوان میزان و شدت فرکانس را در روی همین نمایشگر با کیفیت مشاهده کرد .

زمان آن فرا رسیده که با تهیه دفترچه راهنمای فلزیاب lorenz deep max x3 به یک اپراتور حرفه ای تبدیل شوید که به تمامی بخش ها و قسمت های مربوط به دستگاه مسلط است و میتواند هر گونه تنظیماتی را بر روی دستگاه پیاده کند و کاوشی بهینه انجام دهد تا به اهداف مورد نظر برسد . این کاتالوگ آموزشی در کمال سادگی توسط تیم 20felezyab تنظیم شده است تا همه بتوانند از دستورالعمل های داخل آن استفاده کنند . با تهیه این دفترچه میتوانید تفاوت کاوش های قبلی  با بعد از خرید این دفترچه را احساس کنید . توجه داشته باشید که به تمامی کسانی که از شرکت 20felezyab خرید میکنند این دفترچه همراه با 2 سال گارانتی بصورت رایگان ارائه میشود .
قیمت این محصول : دعای خیر برای مدیر وب سایت

01

منبع : 20فلزیاب مرجع معتبر ارائه و معرفی انواع ردیاب و طلایاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *