جمعه , ۳۰ فروردین ۱۳۹۸
خانه / آموزش محصولات فلزیاب / آموزش فارسی فلزیاب Gepard GPR
GEPARD-GPR-METAL-DETECTOR

آموزش فارسی فلزیاب Gepard GPR

آموزش فارسی فلزیاب Gepard GPRReviewed by 20felezyab on Feb 23Rating: 5.0

جفلزیاب Gepard GPR یکی از بهترین فلزیاب های تصویری موجود در بازار است که با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و امکانات متعدد آن میتوان به کشف فلزات گرانبها , تونل ها و اشیاء مدفون در زیر خاک پرداخت . این فلزیاب به علت نفوذ بالا در زمین و دقت زیاد در دسته بندی رادار های نفوذگر با کارایی فوق العاده قرار میگیرد . از تولیدات شرکت او کا ام OKM آلمان است که در بین شرکت های سازنده فلزیابهای تصویری از جایگاه عالی ای برخوردار است .

آموزش فارسی فلزیاب Gepard GPR

با استفاده از تکنولوژی بکار رفته رادار نفوذ گر در این دستگاه میتوان تا عمق 40 متری تمامی فلزات گرانبها , جواهرات , دفینه ها و … را کشف کرد و همچنین به کشف تونل ها و غارهای زیر زمینی پرداخت . ردیاب جی پارد جی پی آر بر مبنای سیستم رادار نفوذگر در زمین کار میکند و نحوه کا راین دستگاه به نحوی است که سیگنال هایی را از خود به درون زمین گسیل میکند و این سیگنال ها در اثر برخورد با هدف برمیگردند و با دریافت سیگنالهای برگشتی از هدف میتواند به تشخیص عمق , اندازه و جنس هدف بپردازد و آنرا بوسیله صفحه نمایشگر با کیفیت خود به اپراتور نشان دهد . دارای چندین آنتن در اندازه های مختلف است که با افزایش قدرت سیگنال های گسیل شده از دستگاه میتوانند به افزایش عمق کاوش و دقت این دستگاه کمک کنند و در راستای استفاده بهینه تر از فلزیاب از آنتن ها استفاده کرد . علاوه بر قابلیت های این دستگاه در زمینه یافتن فلز و گنج میتوان از آن در زمینه یافتن لوله ها و خطوط گذر برق و حفاظ های زیر زمینی و مخفی استفاده کرد که این استفاده چند گانه از فلزیاب نشانگر دقت بالای آن است . از دیگر قابلیت های این دستگاه میتوان به قابلیت ترکیب کردن سیگنال GPS و نقشه های گوگل اشاره کرد که این امکان را به اپراتور میدهد تا با فیلتر و حذف کردن برخی موارد غیر ضروری و دخالت ندادن آنها در کارکرد دستگاه به انجام کاوش های بهتر بپردازد . برای مطلع شدن از دیگر خصوصیات این فلزیاب حرفه ای میتوانید به بخش محصولات >> گنجیاب جی پارد جی پی آر مراجعه کنید .

با توجه به تصویری بودن این گنجیاب کارکردن با آن نیازمند کمی تجربه و اطلاعات کافی در مورد خود دستگاه و عملکرد های مربوط به آن است بطوریکه شما به تمامی بخش های آن باید اشراف داشته باشید تا بتونید کارکرد بهینه ای از آن داشته باشید و با تهیه ی دفترچه راهنمای فارسی فلزیاب Gepard GPR میتوانید به تمامی اطلاعات و مطالب مورد نیاز در هنگام کاوش با این دستگاه تسلط پیدا کنید و هر گونه تنظیم و تغییری را در طول کاوش بسته به نیاز خود انجام دهید . در رابطه با ترجمه این دفترچه نیز باید گفت که به سادگی و روانی به زبان فارسی ترجمه شده است بطوریکه هر کسی بتواند بدون مشکلی از آن استفاده کند و به مطالب آن تسلط کامل داشته باشد و از دستورالعمل های موجود دفترچه در هنگام کاوش استفاده کند . توجه داشته باشید که به تمامی عزیزانی که از شرکت 20felezyab خرید میکنند این دفترچه همراه با 2 سال گارانتی بصورت رایگان ارائه میشود .
قیمت این محصول : دعای خیر برای مدیر وب سایت

01

منبع : 20فلزیاب مرجع معتبر ارائه و معرفی انواع ردیاب و طلایاب

باکس دانلود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *